sobota, 7 stycznia 2017

Box opening DollZone The StarThe Star to limitka w rozmiarze MSD, lalki są 2, (the star i the moon) i jak widać pięknie razem wyglądają, ale kogo stać?
Limitki wyszły 10.05.2016r i jeśli dobrze pamiętam tego samego dnia złożyłam zamówienie.
Zamawiałam przez stronę Dollsquare, white skin w fullsecie. Czyli z białym wigiem i pełnym makijażem, dodakowo lalka była wyposażona w czarne drewniane pudeko i białe/czerwone kwiaty.
Oczywiście jak to ja, miałam pecha. Lalka przyszła bez makijażu i wiga, mam nadzięję że odzyskam pieniądze za makijaż oraz że doślą mi wiga.


Zdjęcia:Przetestowałam oświetlenie. Jak sie wam podoba? 

7 komentarzy:

 1. Uwielbiam te lalki, ale Dollzone poleciał z realizacją zamówień po bandzie. Ludzie dostają lalki połamane, bez dodatków itp. Dodatkowo te kwiatki mogą odbarwić żywicę, więc trzeba uważać.
  Trzymam kciuki za zwrot kasy. ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny nabytek! Ma takie delikatne rysy twarzy. Ale faktycznie DZ ostatnio schodzi na psy, a przecież kiedyś była to bardzo porządna firma.

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki - szkoda nerwów,
  ale fakt, jak się już zamawia...

  OdpowiedzUsuń
 4. Lalka choć creepy , jest jednak fascynująca. Zastanawiam się tylko jak ją ubrać jak fotografować skoro nie ma nóg?

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudo, takie odrealnione :)
  DZ padło na twarz ..... jak można tak lekce sobie ważyć klientów i to przecież za całkiem spore pieniądze :/ wstyd i poruta :/
  fantastyczne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie dość, że 3/4 lalki odgryźli, to jeszcze wiga zabrali i na farbach poskąpili, no co za ludzie! :)Lalka nie w moim stylu, aczkolwiek jest tak dziwna, że nawet mógłbym mieć takie cudo na półce, bo ładna to jest.

  OdpowiedzUsuń